20 февр. 2019 г.

Унікальна модель: дім на колесах від Mercedes

Це один з найбільш оснащених будинків на колесах, вартістю 205 000 доларів.


Ця версія X-Class досить унікальна, у неї встановили всі можливі опції в щонайдорожчих варіантах.
Німецька компанія Matzker, яка стала відомою з доопрацювання автомобілів Land Rovers до подорожей та експедицій, представила власний варіант Mercedes-Benz X-Class. За словами компанії, вони використовували цей пікап для підготовки його до автономного життя в пустелі. Замість вантажного відсіку розташувався житловий модуль з розкривним наметом другого рівня. На першому поверсі розташована кухня і все необхідне для виживання в диких умовах, інформує Ukr.Media.


Всередині кабіни зміни не проводилися. Весь акцент сконцентрований на внутрішньому дизайні кемпера, де використовується досить утилітарний дизайн з полірованого металу. Між кабіною і житловим модулем залишений прохід, тому пасажири можуть відпочивати під час шляху.


Крім кемпера, компанія Matzker допрацювала підвіску, збільшивши кліренс, а також встановила блокування заднього диференціала. В якості опції пропонуються потужні сонячні панелі, тримач запасного колеса, система гарячого водопостачання і великий паливний бак для збільшення запасу ходу.


Вартість позашляхового будинку на колесах починається від 102 000 до 205 000 доларів.
Зазначимо, що Mercedes, схоже, зійшов з розуму - його модельна лінійка настільки широка і так швидко оновлюється, що в ній, напевно, плутається і саме керівництво. Новий Mercedes GLB-Class може дебютувати вже влітку.


Следите за обновлениями на нашем telegram-канале.

Путешествуйте!

Комментариев нет:

Отправить комментарий